işitme kaybı yaşayanlar
işitme kaybı
Engelleri Aşıyoruz

Neler Yapıyoruz?

Milyonlarca insan, sevdiklerinden ve tutkunu oldukları şeylerden uzakta bir hayat yaşıyor. Bunun tek nedeni iyi işitememeleri. Ancak böyle olmak zorunda değil. Bunu kabul etmiyoruz ve Tahsin Sözduyar İşitme Merkezleri olarak fark yaratabileceğimizi biliyoruz. Bir insanın işitme becerisini eski haline getirmenin hayatı nasıl değiştirdiğinin farkındayız.

Ama doğal olarak huzursuz ve memnuniyetsiziz. Çünkü işitme kaybı olan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimizi biliyoruz. Dünya çapında işitme uzmanları olarak faaliyet gösteren ortaklarımızla birlikte, işitme engelliler için güçlükleri ortadan kaldırarak ve herkesin sesin güzelliğini yeniden yaşamasına yardımcı olmak için yeni ve yenilikçi yöntemler bularak işitme kaybına sürülen bu lekeyle mücadele etmek.

Misyonumuz

İşitme cihazı kullanmakta zorunlu olan bireylerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayıp, işitme cihazı seçimini doğru yapabilmeleri için en doğru hizmetleri vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti için bütün çalışanlarımızla birlikte çalışıyor ve gelişiyoruz.

Vizyonumuz

Sektörde en yeni bilgileri ve teknolojileri kullanarak üst düzey kaliteli hizmet verme anlayışı içerisindeyiz. Müşteri memnuniyetini esas alan çözümlerimiz ile gelişmeye ve büyümeye devam etmekteyiz.