Widex Unique FS

İşitmede Yeni Ufuklar!

Widex Unique bir işitme cihazı ile duyabileceklerinizin limitlerini zorlar. Daha yüksek ve daha yumuşak sesler. Daha fazla diyalog. Aslında, etrafınızdaki önemli tüm detaylar..

,

Açıklama

İşitmede Yeni Ufuklar!

Widex Unique bir işitme cihazı ile duyabileceklerinizin limitlerini zorlar. Daha yüksek ve daha yumuşak sesler. Daha fazla diyalog. Aslında, etrafınızdaki önemli tüm detaylar..

Hayatı Daha Geniş Yaşayın!

Unique’i diğer işitme cihazlarından daha iyi yapan şey nedir?

  • Daha geniş bir ses resmi – bu sebeple yumuşak ve yüksek sesleri konforlu bir şekilde duyarsınız.
  • En iyi rüzgar sesi azaltma sistemi ile rüzgarlı ortamlarda bile konuşmaları duyabilirsiniz.
  • Dinleme ortamınızı otomatik olarak tespit eder. En doğru zamanda, en doğru yerde en doğru sesi duyduğunuzdan emin olur

Hayatı Widex Unique ile keşfedin!

Unique kolaylıkla sizleri içinde bulunduğunuz dinleme durumuna adapte eder. Böylelikle, gürültüyü konuşmadan ayırabilirsiniz. Ayrıca her koşulda mükemmel sesin tadına varabilirsiniz.

Hayatı Doyasıya Yaşayın

Widex Unique işitme cihazlarını benzerlerinden üstün kılan özellikler neler?

Daha geniş ses aralığı – hem alçak hem de yüksek sesleri rahatlıkla duyabilirsiniz.

En iyi rüzgar sesi azaltma teknolojisi – rüzgarlı ortamlarda bile konuşmaları duyabilirsiniz. (Sadece Unique 440 modellerinde)

Otomatik olarak dinleme ortamınızı algılar ve doğru yerde doğru zamanda doğru sesi duymanızı sağlar.

Daha Fazla Ses “Yakalar”

Widex Unique işitme cihazları yüksekten alçağa, uzaktan yakına, ihtiyacınız olan tüm sesi yakalar. Başka hiç bir işitme cihazı size bu kadar geniş aralıkta rahat ve işitilebilir sesi sağlamaz.

“Saf” ve “Temiz” Ses

Sadece Widex Unique istenmeyen yumuşak sesleri azaltır ve duyulması gereken yumuşak sesleri artırır. (örneğin sessiz bir konuşma). Dış ortamlarda, Widex Unique cihazları her koşulda rüzgar sesini ve gürültüyü azaltır.Her Zaman Her Yerde

Widex Unique işitme cihazları içinde bulunduğunuz her duruma kolaylıkla uyum sağlar. Böylelikle, gürültüyü konuşmadan rahatlıkla ayırabilir ve her durumda işitmenin keyfini yaşarsınız.COM-DEX Dünyasını Keşfedin

COM-DEX iletişim cihazımız akıllı telefonlarınızdan Widex Unique işitme cihazlarınıza yüksek kalitede ses aktarımı sağlar.Boyuna asılan ve işitme cihazınıza kablosuz olarak bağlanan bu cihaz ile eller-serbest görüşme imkanına sahipsiniz. Ve bu, sizin için, daha güvenilir konuşma ve tabii harika ses imkanı demektir.