Widex Beyond F2

Dünyanın en iyi ses kalitesi!

Widex Unique işitme cihazı modelimiz ile, kullanıcılarımıza dünyanın en iyi ses kalitesini zaten sunuyorduk. Şimdi ise, iPhone teknolojisi için üretilen en iyi işitme cihazını tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

,
, ,

Açıklama

Dünyanın en iyi ses kalitesi!

Widex Unique işitme cihazı modelimiz ile, kullanıcılarımıza dünyanın en iyi ses kalitesini zaten sunuyorduk. Şimdi ise, iPhone teknolojisi için üretilen en iyi işitme cihazını tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

iPhone İçin Özel, “Sizin İçin Özel”

Uyarlanabilir iPhone uygulamasıyla, Widex Beyond™ işitme cihazınıza hükmedin.

Ses ayarları ve dinleme tercihlerini ayarlayabilir, kişisel görseller kullanabilir hatta restoran veya aile sohbeti gibi özgün ses ortamlarına göre ses kalıpları üretebilirsiniz.

Beyond™ Uygulamasıyla “Kolay Ayarlar”

İki işitme cihazınızın ses ayarını ayrı ayrı yapın
Konuşma Berraklığı ve Konfor arasında seçim yapın
Mikrofonların yönünü ayarlayın

Kişiselleştirilmiş Uygulama “Sezgisel Kullanım” Sağlar

Kendi adınız ve fotoğrafınızla programlar üretin
Bağlantı ve sorun giderme yardımına erişin
Kaybolduğunda cihazınızı bulun

Rakiplerine Göre “Daha Fazla Bağlanabilirlik”

Aktarım fonksiyonelliğine ve ses ortamı denetimine imkan sağlayan uygulama sayesinde, her zaman ve her yerde eşsiz bağlantı sizinledir.

DEX İletişim Çözümleri İle “Daima Bağlı Kalın”

DEX iletişim çözümleri sayesinde, Beyond sizi sadece iPhone’unuza değil, telecoil, telefon, televizyon ve daha fazlasına bağlar.

Tüm Ses Koşullarında “Kristal Gibi Berrak”

Tüm ayrıntıları işitin!

Beyond™ işitme cihazı inanılmaz derecede gelişmiş ses kalitesi sunar. Ortama göre sesi optimize eder ve ideal işitme ayarını bulmak zorunda kalmazsınız; ortamınıza göre ideal ses ayarınız hazırdır!

Rüzgarda “%30 Daha İyi” Konuşma Anlaşılabilirliği

Beyond’un SmartWind Manager özelliği sektördeki en iyi rüzgar gürültüsü algoritmasına sahiptir. Rahatsız edici rüzgar gürültüsünü önemli ölçüde azaltırken, konuşma anlaşılabilirliğini iyileştirir.

Daha Uzun Süreli “Daha Fazla Güç”

Beyond™ işitme cihazı benzer cihazlardan daha az güç tüketir ve ses aktarımınız daha uzun süreli olur. Widex Beyond™ işitme cihazı, bağlanırlık talebine özgün olarak tasarlanmıştır. Bu sayede, pil değişim gereksinimi çok daha aza indirgenmiştir.

“Memnuniyet” Oranında %20’Den Fazla Artış!

Widex Beyond™ işitme cihazındaki teknoloji, sınıfının lideridir.

Deneyimli işitme cihazı kullanıcıları(*) tarafından en zorlu işitme şartlarında denendiğinde, Widex Beyond™, tanınmış üreticilerin benzer cihazlarına kıyasla daha üstün bir performans sergilemiştir.

(*Kullandıkları kendi cihazlarına göre ve bilinen en zorlu 6 ses ortamında)

Doğrudan Kablosuz iPhone Bağlantısı!

Yeni Widex Beyond işitme cihazı ile, kullanıcılar artık 2.4 GHz doğrudan bağlantılı benzersiz ve gelişmiş ses kalitesi sağlayan bir cihaza kavuşuyorlar.

Kesintisiz ses iletim özelliğine sahip, isteğe göre kişiselleştirilebilen ve kullananların dinleme ortamları üzerinde tam kontrolünü sağlayan bir uygulama ile, işitme cihazı kullanıcıları her yerde ve her zaman kesintisiz bir şekilde bağlantıda kalırlar.

Ayrıca, yüksek oranda yenilikçi entegre sinyal işleme çip seti tasarımı, %100 bağımsız kanal ayırımı, minimal gecikme filtreleri ve 4 Analog/Dijital dönüştürücüsü ile Beyond, kullanıcılarına bu sektördeki işitme cihazları içinde en net sesi, akışkan ses iletimi sırasında dahi sağladığı da ortadadır.

Widex Beyond sayesinde, kullanıcılar yaşamlarını güvenle ve zahmetsizce kendi tarzlarında sürdürebilirler.

1. ÜÇ ADET KABLOSUZ BAĞLANTI SEÇENEĞİ
İLE BİR İLK olan 2.4 GHz kusursuz bağlantı, telekoil ve WidexLink teknolojili, en gelişmiş TRI-LINK™ teknolojisi!2. MÜKEMMEL UYUM
Pazar lideri WIDEX EASYWEAR yanal geçişi engelleyerek, olağanüstü ses kalitesini muhafaza ederken, mütevazı ve kozmetik olarak göze hoş gelen bir görünüm de sağlar.3. PİYASADAKİ EN UZUN PİL ÖMRÜ
Günlük kullanımın %25’inde akışkan ses iletimi sağlanırken 1,8 mA güçten daha azını tüketir.

4. KANITLANMIŞ PERFORMANS
Widex U platformunun, restoranlar, konserler ve partiler gibi en zorlu dinleme ortamlarında görevini yerine getirdiği kanıtlanmıştır.

5. TAM KORUMA
Widex nano kaplaması, BEYOND’u içeride ve dışarıda neme karşı korur.

6. TAM ESNEKLİK
Program ayarları, seçim kontrolü veya işitme cihazını sessize alma fonksiyonu için eşsiz bir tasarıma sahip düğmeler.